به وبسایت اسکین کالا خوش آمدید.

Sorry, nothing in cart.

پایو – payot

پایو، زیبایی پویا

نادیا پایو در سال ۱۹۱۳ به عنوان یکی از اولین پزشکان زن از دانشکده پزشکی Lausanne سوئیس فارغ التحصیل شد. دکتر پایو به خواص اعجاب انگیز ماساژ و نرمش های اختصاصی صورت، جهت بروز اثرات مطلوب محصولات زیبایی اعتقاد داشت که این تلفیق در سال ۱۹۱۷ از طریق آشنایی با ستاره بالرین روسی Anna Pavlova مفهوم جدیدی را تحت عنوان فرهنگ فیزیکی صورت (physical Culture)پدید آورد. دکتر پایو از بنیانگذاران ماساژ درمانی در فرانسه، اولین کالج بیوتی تراپی را در سال ۱۹۴۷ تاسیس کرد و در حال حاضر این کالج یکی از معتبرترین کالج های زیبایی_ درمانی در جهان است. در نهایت در سال ۱۹۲۰ دکتر پایو توانست اولین محصولات خود را با نام های کرم No1 و No2 تولید کرده و به دنیای مدرن زیبایی معرفی کند. دکتر پایو برای دستیابی به اثربخشی ایده ال، تاکید زیادی بر رایحه دلپذیر، ساختار خوشایند و نیز انتخاب بسته بندی ویژه و زیبا برای محصولات پایو داشته است.

پایو با بیش از ۸۹ سال قدمت در ماساژ درمانی

لابراتوار پایو با همکاری تیم تحقیقاتی خود که شامل گروهی از درماتولوژیست ها، داروسازان و زیست شناسان می باشد، موفقیت چشمگیری را در به دست آوردن ترکیبات انحصاری ،(patent )دستیابی به خالص ترین فرمول ها و همچنین استفاده از ترکیبات سازگار با پوست، بدون عوارض جانبی و بالاترین میزان اثربخشی در سراسر جهان کسب کرده است. ماساژ و نرمش های منحصر به فرد پایو با ۴۲ تکنیک علاوه بر Relaxation ، لیفتینگ، افزایش قابل ملاحظه الاستیسیته و فرم دادن به عضلات صورت با فعال کردن سیستم فیزیولوژیکی (لنفاوی، عروق و …) سبب تنظیم ترشح غدد و عملکرد اندام های داخلی و سم زدایی از بدن می گردد.

* تخصص پزشکی، اعتبار علمی، اصول اخلاقی *

همکاری پایو با مراکز آنکولوژی در سراسر جهان

تیم پزشکی پایو برای حمایت از جامعه بیماران سرطانی، تمام دانش حرفه ای خود را از طریق خواص درمانی ماساژ با پروتکل خاص، جهت رفع عوارض پوستی برای بیماران به کار گرفته است.

منبع : شرکت وارد کننده ماهتاب کیش

       پوست زیبا از پوستی سالم منشا می گیرد، صورت شما بیانگر احساسات و حالات درونی شماست که می تواند در معرض عوامل مخرب محیطی قرار گیرد. لذا پوست شما نیازمند مراقبت های روزانه می باشد. همانند بدن، پوست همگام با گذر فصول، دستخوش تغییرات می شود. جهت مراقبت و حفظ زیبایی آن در طی سال، بایستی تمهیداتی مناسب با نوع پوست در نظر گرفت.

برند پایو تحت عنوان DERMO-SENSORIAL با به کارگیری ترکیبات موثر و ویژه از جمله انواع آنتی اکسیدان ها، املاح کمیاب سنگ های با ارزش و ترکیبات Prebiotic جایگاه ویژه ای در میان محصولات DERMO-COSMETIC پیدا کرده است.

محصولات مراقبت از صورت پایو

      با گذر زمان چین و چروک، افتادگی و پیری پوست از دغدغه های اصلی هر فرد می باشد. محصولات جوان کننده و لیفتینگ دکتر پایو شامل:

TECHNI LISS :

این محصولات ضد چروک و بازسازی کننده پوست، با داشتن ترکیب انحصاری ®LISS PROCESS COMPLEX (جلبک قهوه ای، عصاره Hibiscus و ذرت ژاپنی) روی کل فرآیند ایجاد چین و چروک در پوست اثر گذاشته و با تقویت عملکرد فیبرو بلاست ها سبب پیشگیری و رفع چروک های سطحی و عمقی می شود .

PERFORM LIFT :

این محصولات با سیستم چندگانه ضد پیری مناسب پوست های بالغ بوده که علاوه بر اثر روی پیری Cellular (اختلال در متابولیسم سلول های پوست) و Cutaneous (کاهش خاصیت کشسانی و بروز چین و چروک)، با تقویت اتصالات درم و اپیدرم بر پیری نوع Structural (لیپوآتروفی و از دست رفتن فرم متعارف صورت) نیز اثر می گذارد و تمام آثار پیری را از چهره محو می کند. این محصولات با ترکیب انحصاری ®ACTI LIFT COMPLEX (جلبک قهوه ای wakame ، فرم لیپوزومال هیالورونیک اسید و ®Renovating peptide ) سبب رفع انواع چروک سطحی و عمقی و لیفتینگ پوست می شود.

لیفتینگ و ضد چروک قوی پایو

      مراقبت از بدن همانند مراقبت از صورت اهمیت بسزایی دارد. یک بدن سالم منشا ذهن سالم می باشد. دکتر پایو محصولاتی جهت تامین نیازهای پوست بدن در نظر گرفته است که باعث تغذیه عمقی، رطوبت رسانی، زیبایی و ضد افتادگی بدن می شوند.

محصولات محافظت از بدن پایو

     طیف اشعه UV آفتاب سبب تسریع پروسه پیری در پوست می گردد، بنابراین به منظور جلوگیری از این فرآیند، نیازبه مراقبت های ویژه می باشد. محصولات آفتاب SUN SENSI حداکثر محافظت در برابر اشعه UV به همراه اثرات ضد پیری را به ارمغان می آورند.

محصولات محافظت در برابر خورشید پایو

اُپتی مِیل: مراقبت از پوست آقایان

با توجه به این موضوع که پوست آقایان از بانوان چرب تر، آسیب پذیر تر و ضخیم تر بوده و دارای مقادیر بیشتری از کلاژن و الاستین می باشد و با در نظر گرفتن تفاوت های ساختاری بین پوست آقایان و بانوان و نیازمندی های ویژه پوست آقایان، محصولات ویژه ای جهت مراقبت های خاص از جمله تنظیم ترشح چربی و مقابله با اثرات مضر عوامل خارجی در نظر گرفته شده است. محصولات اُپتی مِیل هماهنگ با خصوصیات پوست آقایان طراحی و تولید گردیده است.

مراقبت از پوست آقایان

X